biz_3160

Alicja Malujda

trenerka TUS w Gabinecie Psychologicznym ZAPRZYJAŹNIENI

Nazywam się Alicja Malujda. Jestem studentką ostatnich lat pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Równolegle studiuję socjoterapię na tej samej uczelni. Posiadam pełne kwalifikacje trenerskie w obszarze umiejętności społecznych.

Swoje pierwsze kroki w pracy z dziećmi stawiałam w harcerstwie jako wieloletnia drużynowa gromady zuchowej. Później pogłębiałam swój warsztat pracując z najmłodszymi dziećmi w klubie malucha oraz z nastolatkami podczas licznych wyjazdów wakacyjnych. Obecnie zajmuję się tutoringiem, wspierając dzieci na pierwszych etapach edukacji.

Z pasją angażuję się w pracę kół naukowych Uniwersytetu, gdzie prowadzę prace badawcze, aktywnie uczestniczę w projektach społeczno-naukowych i występuję na konferencjach związanych z edukacją antydyskryminacyjną i szeroko rozumianą tematyką psychopedagogiczną dzieci.
Moje zainteresowania skupiają się na neurodydaktyce i psychologicznych podstawach rozwoju dziecka. Nie wyobrażam sobie innej ścieżki zawodowej poza pracą i rozwojem najmłodszych.