Julia Jezierska

trenerka TUS w Gabinecie Psychologicznym ZAPRZYJAŹNIENI

Nazywam się Julia Jezierska. Jestem studentką ostatnich lat pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz równolegle kognitywistyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz certyfikowaną trenerką umiejętności społecznych. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zbierałam zarówno jako przyboczna gromady zuchowej, w Akademii Przyszłości, jak i na licznych stażach w przedszkolach i szkołach. Obecnie obok pracy w zespole Zaprzyjaźnionych, zajmuję indywidualnym wsparciem dzieci w spektrum autyzmu w obszarze edukacyjnym.

Z pasją uczestniczę jako prelegentka w konferencjach naukowych oraz oraz angażuję się w prace badawcze Uniwersytetu. Działam tez w kołach naukowych. Od wielu lat nieprzerwanie jestem stypendystką naukową uczelni, a w minionym roku zostało mi przyznane stypendium naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Zdobywam też nagrody i wyróżnienia w konkursach o tematyce psychopedagogicznej na rzecz dzieci.

Praca z najmłodszymi to moje marzenie od zawsze. Staram się rozumieć dzieci i traktować je z należnym im szacunkiem i cierpliwością, jednocześnie korzystać z wiedzy neuropsychologicznej i pedagogicznej, aby jak najlepiej wspomagać je w rozwoju.

biz_3300