mgr Ilona Koczorowska

psycholog kliniczna w Gabinecie Psychologicznym ZAPRZYJAŹNIENI​

Psycholog kliniczna i certyfikowana specjalistka terapii uzależnień z ponad 20 – letnim doświadczeniem w zawodzie. W pracy zawodowej zajmowałam się poradnictwem, psychoedukacją, profilaktyką oraz terapią w zakresie trudności wynikających z bieżącej sytuacji klientów, a także ich życiowych doświadczeń.

Pracowałam z osobami dorosłymi oraz młodzieżą ze znaczącymi deficytami w dostosowaniu społecznym w różnych obszarach i doświadczającą w związku z powyższym poważnych problemów psychologicznych.

Powyższa praktyka oraz nieustanna uważność na realia dzisiejszego życia wraz z pasjonowaniem się psychologią dzieci i młodzieży, uświadomiły wagę pracy z najmłodszymi w trosce o higienę ich życia psychicznego dla pełnego i pięknego rozwoju.

W pracy przyświeca mi idea stworzenia bezpiecznej i otwartej relacji z dziećmi opartej na uważnym słuchaniu, zrozumieniu i zaufaniu jako bazy do trenowania umiejętności życiowych. W końcowym zamyśle ma to przygotować dzieci do poradzenia sobie z różnymi sytuacjami w domu, na podwórku, jak i w szkole.

biz_2467