Zuzanna Koczorowska

trenerka TUS w Gabinecie Psychologicznym ZAPRZYJAŹNIENI

Nazywam się Zuzanna Koczorowska. Jestem studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz certyfikowaną trenerką umiejętności społecznych oraz terapeutką ręki.

Posiadam bogate doświadczenie w pracy psychoedukacyjnej oraz terapeutycznej z najmłodszymi. Już jako uczennica szkoły średniej a potem studentka prowadziłam cykl warsztatów rozwijających kompetencje emocjonalne, pracowałam jako wolontariuszka, a później liderka Akademii Przyszłości.

Aktywnie działam w kołach naukowych Uniwersytetu. Angażuję się w czynne uczestnictwo w konferencjach naukowych. Współprowadzę projekt badawczy skupiający się na prawach uczniów. Jestem zaangażowana w organizację warsztatów dla dzieci w duchu edukacji demokratycznej.

Mam na swoim koncie nagrody i wyróżnienia w konkursach o tematyce psychopedagogicznej na rzecz dzieci. Jestem współautorką czterech książek dla najmłodszych. Współpracuję z prasą kierowaną do dzieci i młodzieży. Interesuję się alternatywną edukacją i metodami efektywnej nauki.

Staram się być zawsze uważna na potrzeby dzieci i młodzieży. Chcę wspomagać najmłodszych na drodze rozwoju na różne sposoby. Angażowanie mojej twórczej strony osobowości w kontakcie bezpośrednim oraz w przygotowaniach materiałów do pracy i edukacji to moja droga zawodowa.

biz_2493